Nabídka práce

Hledáme právě Vás!?

Grafik / Webmaster

Náplň práce:

  • Tvorba grafických návrhů pro:
    • webové stránky, obchody a aplikace
    • tiskoviny – postery, vizitky, letáky, brožury, katalogy apod.
    • grafika pro online propagaci – sociální media, bannery, newslettery
    • loga a mnoho dalšího
  • Správa internetových stránek a sociálních sítí klientů
  • Všeobecná kreativa

Požadujeme:

  • Znalost Adobe Indesign, Photoshop a Illustrator
  • Cit pro grafiku
  • Znalost HTML a CSS
  • Znalost PHP a SQL – výhodou!
  • Znalost systemů pro Open Source – výhodou!
  • Doložení referencí

Nabízíme:

  • Práci na IČO / dohodu
  • Možnost být součástí rostoucí a perspektivní společnosti
  • Práci na projektech pro zajímavé klienty zvučných jmen – výsledky Vaší práce budou vidět
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových znalostí
  • Práce na projektech, kde každý může využít hlavně svoji specializaci

Místo výkonu práce:

  • Kunovice

Správce sociálních sítí / copywriter – bezplatná stáž

  • Starat se o správu nám svěřených sociálních sítí
  • Vytvářet mediální plány a vymýšlení zajímavého obsahu
  • Dělání reportů
  • Můžete využít vlastní fantazii, zkušenosti a nápady

Požadujeme:

  • Že na sebe upozorníte už v začátku formou životopisu a motivačního dopisu
  • Že budete přicházet s novými nápady a nebudete se je bát prezentovat
  • Že si na nás uděláte čas když bude potřeba a zbytek času klidně budete pracovat z domu

Nabízíme:

  • Praxi, která je k nezaplacení a to doslova 😉
  • Plnou péči a pozornost
  • Školení v oblasti prací se sociálními sítěmi a třeba i grafiky
  • V případě spokojenosti finanční ohodnocení

  • Kunovice / Ostrava

Životopis s ukázkou prací posílejte na e-mail: info@mediabest.cz